پرچم ايران
Medical Services Insurance Organization
نقشه سايت
تماس با ما
خانه
English Version
آخرين بروزرساني:
منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
آمار بیمه شدگان
اخبار
اخبار
اوقات شرعي
بازديدها
پيوندهاي ویژه
تقويم
جستجو
خبر مهم
زمان ديجيتال
متون عمومي
منوی کارتابل
منوي خدمات الكترونيك سمت راست سايت(نارنجي)
نظر خواهي
ورود كاربران
ورود كاربران
1397/3/21 دوشنبه بازدید مدیر کل بیمه سلامت استان از خبرگزاری ایرنا دفتر قم آقای دکتر محمد رضا فخاریان قمی مدیر کل بیمه سلامت استان قم مورخه امروز دوشنبه 21/3/97 برابر هماهنگی بعمل آمده در خبرگزاری جمهوری اسلامی ایرنا دفتر استان قم حضور یافت.

روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان قم با اعلام این خبر افزود:

با عنایت به ابلاغ برنامه عملیاتی از سوی ستاد متبوع و پیش بینی برنامه بازدید از رسانه ،برابر مکاتبه بعمل آمده و هماهنگی انجام شده آقای دکتر فخاریان قمی مدیر کل بیمه سلامت استان در خبرگزاری جمهوری اسلامی ایرنا دفتر استان قم حضور یافت .

دکتر فخاریان قمی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای  مدیر مسئول و همکاران خبرنگار ،خبرگزاری ایرنا را یکی از حامیان اصلی دستگاهها و سازمانهای استان در عرصه اطلاع رسانی دانست و از زحمات و فعالیتهای شبانه روزی آنان تجلیل بعمل آورد.

در ادامه آقای دکتر فخاریان قمی به تشریح فعالیتهای سالجاری سازمان بیمه سلامت در سطح استان پرداخت .

وی  ضمن اعلام آمار جمعیتی بیمه شدگان و مقطع پرداختی و رسیدگی و پذیرش اسناد ببیمارستانی به تشریح طرح استحقاق سنجی در مراکز درمانی دولتی و راه اندازی مرکز پاسخگوئی  1666 در آینده نزدیک در سطح استان پرداخت .

در ادامه مدیر کل بیمه سلامت استان از مراحل تهیه و همچنین انتشار خبر در خبرگزاری ایرنا بازدید نمود و در ادامه به سوالات خبرنکار و همکاران مرکز پاسخ گفت .

اضافه مینماید با تهیه لوح تقدیر و تهیه هدایا به رسم یادبود از زحمات و فعالیتهای همکاران محترم خبرگزاری دفتر ایرنا استان قم تجلیل بعمل آمد. 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ